• Wpisów: 643
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 22:12
  • Licznik odwiedzin: 50 736 / 2579 dni
 
hermiona16
 
Wywiad dla polskiej telewizji.
Taylor Lautner udzielił wywiadu Annie Wendzikowskiej, który został wyemitowany w DDTVN. Dziennikarka spytała filmowego Jacoba o to, jak fanki reagują na jego widok i co będzie dalej z przyjaźnią z aktorami z planu. Okazało się, że Taylor nie zdawał sobie sprawy z tego, że najbardziej pożądaną sceną jest ta, w której zdejmuje on koszulkę. Zdarza się, że damska część widowni wtedy krzyczy:

Nie miałem najmniejszego pojęcia. Uważam, że było więcej mocnych scen. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego wtedy krzyczą.A jak czuje się Taylor na końcu przygody z sagą "Zmierzch"?

To wszystko jest bardzo trudne, ponieważ dwa lata temu skończyliśmy zdjęcia do filmu i poczuliśmy, że jest to koniec. Rok temu była premiera "Przed świtem cz. 1" wtedy kolejny raz to odczuliśmy, a teraz znowu to samo. Z jednej strony czuję ulgę, że jest to już za mną, a z drugiej strony czuję podekscytowanie. Jestem ciekawy jak fani zareagują na to, co zrobiliśmy.Taylor Lautner zaprzyjaźnił się z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem, czy będą utrzymywać kontakt poza planem filmowym?

Trudno byłoby nie zaprzyjaźnić się, skoro tyle czasu spędzaliśmy na planie. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszych partnerów, na pewno, mimo że nie będziemy widywać się codziennie w pracy, będziemy kontynuować tę przyjaźń.Teraz będzie miał więcej wolnego czasu, który wykorzysta na uprawianie sportów oraz błogie lenistwo. Taylor opowiedział też o swoich fankach, które włamują się do jego pokoi hotelowych, tatuują sobie nawet jego twarz na plecach. Jedna z nich poprosiła o autograf na ramieniu i jeszcze tego samego dnia przerobiła go na tatuaż. Taylor docenia te gesty.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków