• Wpisów: 643
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 22:12
  • Licznik odwiedzin: 50 736 / 2579 dni
 
hermiona16
 
  Ostatnia ekranizacja książek autorstwa Stephenie Meyer - "Przed świtem cz.2" ujrzała światło dzienne. Dla aktorów to czas podsumowań, wspomnień z planu, powrotu do początku ich przygody z wampirzą sagą. Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner dla wielu na zawsze pozostaną Bellą, Edwardem i Jacobem. W najnowszym numerze "Bravo" znajdziemy wywiad z nimi, w którym m.in. zdradzają, dlaczego ich zdaniem "Zmierzch" jest tak popularny.

   Te filmy pokazują, że miłość nie zawsze jest łatwa. Czasem musisz poradzić sobie z poważnymi problemami, żeby móc z kimś być. Jeżeli razem pokona się przeszkody, to takie wspólne doświadczenie jeszcze bardziej ludzi do siebie zbliży! - wyznała Kristen w rozmowie z "Bravo".

"Zmierzch" sprawił, że Kristen, Robert i Taylor stali się rozpoznawalni, musieli nauczyć się żyć w świetle reflektorów. Wcześniej mogli wychodzić na miasto i nikt nie interesował się, tym co robią. Po premierze każdy ich ruch był śledzony, zaczęli towarzyszyć im paparazzi. Popularność to nie jedyna rzecz, jaka przyszła wraz z sagą. Taylor Lautner w rozmowie z "Bravo" wyznał, że przez te cztery lata zmieniła się także... jego sylwetka. Wszystko za sprawą treningów, które pozwoliły mu zdobyć masę mięśniową niezbędną do zagrania Jacoba.

Bella i Edward byli parą na ekranie, Kristen i Robert zakochali się w sobie w normalnym życiu. Od początku między nimi coś zaiskrzyło, jednak długo ukrywali, że łączy ich coś więcej, niż wspólna praca. "Zmierzch" będzie dla nich czymś ważnym, będzie im przypominał o początkach ich miłości.

   Dla mnie to było bardzo ważne, że miałam przy sobie kogoś takiego, jak Rob. I to zwłaszcza wtedy, kiedy"Zmierzch" stał się taki popularny. On wie, jak bardzo zmieniło to moje życie - powiedziała Kristen w rozmowie z "Bravo".

Fani sagi marzą o tym, aby Stephenie Meyer opisała dalsze losy bohaterów, albo zdecydowała się wydać historię, którą znamy ze "Zmierzchu" widzianą oczami Edwarda. Czy Robert zdecydowałby się znów wcielić w postać przystojnego wampira?

   Tak! Zagrałbym Edwarda pod warunkiem, że kontynuacja tej historii miałaby sens - powiedział w wywiadzie dla "Bravo".

Pozostaje nam mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy Edwarda, Bellę i spółkę na dużym ekranie!

Cały wywiad z Kristen, Robertem i Taylorem znajdziecie w najnowszym numerze dwutygodnika "Bravo".

  •  
  • Pozostało 1000 znaków